Atzīmējot Daugavpils vārda simtgadi un pilsētas 745 gadu jubileju, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sagatavojis radošu nodarbību “Radi pilsētai!”, kas pieejama digitālā formātā. Sīkāka informācija:PR_Radi_pilsētai_DNMM_LAT_03_06_20.

Tuvojas vasaras saulgrieži – Līgo svētki un Jāņu diena. Pasākuma laikā bērni iepazinās ar Līgo svētku svinēšanas tradīcijām. Uz svētkiem bērni atnāca ar ziedu vainagiem meitenēm un ozollapu vainagiem zēniem. Iestādes vecāko bērnu grupa ielīgoja Jāņu dienu ar jautrām dziesmām, rotaļām un siera baudīšanu. Fotogalerija no pasākuma:.

Atpazīstamākā un populārākā zīme, iebraucot Daugavpilī, ir „Kaija”, kas kļuvusi par savdabīgu Daugavpils simbolu. Projekts “Darbīgās kopienas” aicina bērnus un ģimenes Daugavpils svētku nedēļā līdz 7.jūnijam ar asfalta krītiņiem uz trotuāriem, laukumos, daudzdzīvokļu māju pagalmos, parkos u.c. vietās, kur katra ģimene dzīvo, zīmēt Daugavpils simbolu – kaiju. Kaijas izmērs ir katras ģimenes ziņā. Ja kādam.

  Cienījamie vecāki! Aicinām piedalīties aptauja par Covid-19 ietekmi uz gimenēm ar bērniem. Patreiz esam unikālā situācijā, kad ārkārtas situācijas dēļ dažādās valstīs ģimenes piedzīvo līdzīgu pieredzi, kas saistās ar attālināto mācīšanos un darbu, sociālo distancēšanos un citiem ierobežojumiem. Aptauja ir anonīma un dati tiks analizēti tikai apkopotā veidā, lai noskaidrotu ģimeņu situāciju un nepieciešamo.