Vai tu zini, kas ir Latvija? Tā ir zeme, mana dzimtene. Vai tu zini, kas ir dzimtene? Tā ir zeme, kur es piedzimu. Vai tu zini, kā es piedzimu? Tā kā puķuzirnītis uzziedēju māmiņai, Tā kā puķuzirnītis apvijos ap tētiņu. /J. Peters/ Novembris ir Latvijas valsts dzimšanas dienas mēnesis. Darbojoties tēmā: ”Svinēsim kopā”, bērni sākot.

Eksperimenti ar pienu un krāsam. Aktivitāte, caur kuru bērni viegli un vienkārši redz krāsu jaukšanu. Šis mirklis bērniem bija viens no lielākajiem pārsteigumiem, ko atkārtoja vairākas reizes. Varam vienkārši papriecāties par rezultātu un parunāties par to, cik daudz dažādu gleznu sanāca. Paldies skolotājai Valentīnai Osipovai un mūsu 4.gadīgiem bērniem. Lai radoša darbošanās!  .

Daugavpils 28. pirmsskolas izglītības iestādes 6. grupas audzēkņi aicina uz vernisāžu. Ir neierasti, ka vernisāža notiks ārā, bet arī pati izstāde ir neierasta. Pirmkārt, mākslinieki izmantoja dažādas tehnikas un materiālus, otrkārt, gleznās būs daudz rudens saules un treškārt, mēs vēlamies, lai šī saules enerģija dod pozitīvu lādiņu visai nedēļai uz priekšu!  .

Mēs zinām, ka dārzeņi un augļi ir veselīgie produktie. Bērni ar prieku cienājas ar burkāniem un bietēm. Tad viņi secināja ka šie dārziņi ir saldie Vēl bērni eksperimentēja ar burkānu un biešu sulu. Viņi secināja ka ar šo dārzeņu sulu mēs varam zīmēt un krāsot materiālus..

Oktobris sākas ar lielām izmaiņām dabā: krāsojas koku lapas, bieži pūš vējš un līst lietus, pēc neliela sala sabira daudz košu koku lapu. Tas viss mudina mūs doties laukā, lai pētītu, vērotu un izzinātu. Kad ir jauks laiks, rotaļnodarbības notiek ārā laukumā. Kad līst, mēs savus pētījumus varam veikt arī grupas telpā; darbojamies ar kastaņiem,.